V příjemném a klidném prostředí našeho hotelu, obklopeném ze všech stran lesy a horami, můžete využít široké nabídky wellness a beauty služeb, kosmetiky, manikúry, pedikúry, pro milovníky aktivnějšího pohybu nabízíme bowling, zapůjčení trekingových holí nebo elektrokola.

Využití služeb tohoto centra nabízí náš hotel nejen pro ubytované hosty, ale i pro veřejnost. Wellness je přizpůsoben i osobám s pohybovým omezením. Nahlédněte tedy dále do našeho wellness menu a zcela zaručeně si každý z Vás vybere.

Provozní doba wellness: 

pondělí

12:00 – 21:00

úterý – čtvrtek    

09:00 – 21:00

pátek – neděle

09:00 – 21:00

Provoz saunového centra je vždy od 15:00 do 21:00 hodin. Po dohodě s hotelovým personálem lze i v jinou dobu.

Upozornění: Vstup pro neubytované hosty do wellness centra může být omezen z důvodu naplnění kapacity hotelu či jiných provozních důvodů. Proto doporučujeme si vždy ověřit dostupnost wellness centra telefonicky na čísle +420 739 040 192.

Aktuální ceník naleznete zde.

 

Hotelový bazén s vyhřívanou vodou spolu s vodotryskem a masážními tryskami Vás láká se ponořit do průzračné vody a užívat si všech těchto lákadel, která dopřejí Vašemu tělu úlevu a posílí Váš kardiovaskulární systém.

Pro ty z Vás, kteří milují horkou vodu a masáž zároveň, máme připravenu vířivou vanu. Účinky horké vody spolu s masáží mají blahodárný vliv na namožené a napjaté svaly a přináší tak pro Vás možnost dokonalé a účinné relaxace, uleví od bolesti a dodají energii. Díky nadlehčení samotné váhy těla nejsou namáhány Vaše klouby. Pobyt ve vířivce zajišťuje vyplavení endorfinu, tzv. hormonu štěstí, který ve Vás probudí dobrou náladu a pocit štěstí. 20 minut.

Mezi stálice klasického saunování patří finská sauna, která dokonale uvolňuje a přispívá k udržení Vašeho zdraví. Díky minimální vlhkosti a teplotě kolem 90°C se celý organismus dokonale prohřeje. V kontrastu s ledovou sprchou, kdy dochází ke střídání teplotních výkyvů, je saunování účinné.

K tomu, aby všechny tyto účinky mohly doznít, je potřeba po saunování využít alespoň půl hodinky klidu v příjemném prostředí přilehlé odpočívárny a nechat doznít uvolnění škodlivých látek ven z těla, které se vyplavují pocením.

K takto příjemnému odpočinku Vás doprovodí příjemné tóny relaxační hudby a nesmí chybět čerstvá voda z přilehlé fontánky. Pro dosažení dokonalého regeneračního účinku doporučujeme následně využít bylinnou lázeň.

Blahodárné účinky finské sauny:

 • posiluje imunitu (prevence chřipek a nachlazení)
 • uvolňuje pohybový aparát
 • příznivě působí při poruchách krevního tlaku (hypotonie)
 • příznivě působí při chronických katarech dýchacích cest
 • má blahodárný vliv na osoby trpící artrózou a degenerativními kloubními onemocněními
 • příznivě ovlivňuje prokrvení těla a jeho detoxikaci
 • využívá se jako doplněk při hubnutí
 • příznivě ovlivňuje pleť

 

Návštěva se nedoporučuje osobám:

 • trpícím zvýšenou přecitlivělostí na horké prostředí
 • s plísňovými onemocněními
 • s otevřenými kožními poraněními a nezhojenými ránami

Parní sauna se na první pohled od té klasické ničím neliší. Je však důležité vědět, že klima v parní sauně je mnohem vlhčí a ne tak horké, což znamená, že při pobytu v parní sauně není tělo zahříváno tak prudce. Navíc pomocí vlhkosti vzduchu, která se blíží téměř 100% spolu s bylinkovými přísadami vkládanými do parní sauny, je docíleno blahodárných účinků pro efektivní léčbu dýchacích cest a celkovou relaxaci Vašeho organismu.

K tomu, aby všechny tyto účinky mohly doznít, je potřeba po saunování využít alespoň půl hodinky klidu v příjemném prostředí přilehlé odpočívárny a nechat doznít uvolnění škodlivých látek ven z těla, které se vyplavují pocením.

K takto příjemnému odpočinku Vás doprovodí příjemné tóny relaxační hudby a nesmí chybět čerstvá voda z přilehlé fontánky. I zde doporučujeme následnou návštěvu našich lázní.

Blahodárné účinky parní sauny:

 • uvolňuje dýchací cesty
 • regeneruje přetížené svalstvo
 • blahodárně působí na klouby
 • ulevuje od revmatických potíží
 • zmírňuje celkovou únavu
 • příznivě ovlivňuje prokrvení těla a jeho detoxikaci
 • příznivě ovlivňuje pleť

Návštěva se nedoporučuje osobám:

 • trpícím zvýšenou přecitlivělostí na horké prostředí
 • s plísňovými onemocněními
 • s otevřenými kožními poraněními a nezhojenými ránami

V případě, že Vaše zdravotní důvody brání využití parní nebo finské sauny nebo žádnou z předchozích dvou nemáte v oblibě, je pro Vás pravým řešením návštěva biosauny. Biosauna je kombinace finské a parní sauny. Biosauna je zahřívána pouze na teplotu 60°C a vlhkost vzduchu je 60%. Zvlhčováním vzduchu předejdete nepříjemným pocitům pálení při dýchání. Díky těmto veličinám je biosauna vhodným řešením pro kardiaky a příznivě ovlivňuje léčbu horních cest dýchacích.

Své pojmenování dostala tato procedura po knězi Sebastienu Kneippovi, který v 19. století navázal na léčebné metody antických Řeků a začal využívat léčbu vodou na nejrůznější nemoci. Náš Kneippův chodník Vám nabízí střídavou chůzi na oblázcích v teplé a studené vodě, která má příznivý vliv především na prokrvení končetin, krevní oběh, periférii organismu a je rovněž vhodným prostředkem k otužování. Střídavý pobyt v teplé a studené vodě uvolňuje kotníky a klouby nohou a odbourává bolesti hlavy.

Pro dokonalost účinků se doporučuje po dobu 5 minut střídat pobyt ve studené a teplé vodě vždy v 30 sekundových intervalech.

Teplota vody: 35 - 38°C / 9 - 12°C