Fitness a posilovna

Nezbytnou součástí našeho wellness hotelu je dobře vybavené fitnesscentrum, které je zaměřeno především na kardio-zónu. Pro ty z Vás, kteří vedle odpočinku rádi protáhnou svá těla, je připraven v naší hotelové posilovně běžící pás, stepper, cyklo trenažér, crossový trenažér, posilovací věž a činky.

Provozní doba posilovny:

pondělí - neděle 8:00 - 20:00


Po dohodě s hotelovým personálem lze i v jinou dobu.

Cena

Fitness trenér

Chcete být zdraví a fit? Mít krásnou, vyrýsovanou postavu a hlavně si posílit kondičku a zdraví? Jak jistě víte, žádné zázračné pilulky nám nepomůžou. K tomu, abyste dosáhli svých cílů, je zapotřebí odhodlání a dřina. Nečekejte zázraky přes noc, ale věřte, že pokud budete dělat vše tak, jak Vám poradí Váš osobní trenér, výsledky se dostaví již do několika týdnů.

Proč si najímat trenéra?

Říkáte si, že na nějaké zvedání činek nepotřebujete trenéra? Pokud chcete, aby bylo cvičení efektivní a hlavně vedlo k Vámi vytyčeným cílům, je dobré nechat si poradit odborníkem, alespoň ze začátku, než získáte potřebné znalosti k tomu, abyste mohli vést svůj trénink sami. Náš profesionálně vyškolený trenér Vám sestaví tréninkový plán ušitý na míru, protože každý člověk je individuální a tím pádem každému bude vyhovovat v oblasti cvičení něco jiného. Trenér s Vámi bude také po celou dobu cvičení, bude dohlížet na to, abyste správně prováděl jím zadané cviky, bude hlídat počet cviků i opakování, pomůže Vám dotáhnout cviky do konce a dokonce Vám sestaví jídelníček, abyste ke svému vysněnému cíli došli co nejdříve a hlavně nejefektivněji.

Proto neváhejte a do svého zdraví investujte, protože co je víc, než když se člověk cítí v pohodě a fit.