Pro Vaši relaxaci a regeneraci máme připraveny příjemné masáže, ozdravné techniky a zábaly

Provozní doba beauty služeb:

pondělí – neděle

9:00 – 19:00

Po dohodě lze i v jinou dobu.

 

Klasická masáž

Masáž, která je vhodná pro všechny, podporuje prokrvení kůže a odstraňuje nahromaděné únavové látky v těle.
Masáž má celkový povzbuzující účinek na tělesnou a duševní výkonnost, spánek a celkový nervový systém.

Účinky:

 • uvolňuje ztuhlé svalstvo
 • pomáhá při regeneraci po pracovním nebo sportovním výkonu
 • navozuje pocit úplné relaxace
 • napomáhá lepšímu prokrvení svalů a vazivového aparátu
 • odstraňuje stres, napětí a únavu

 

Aromamasáž

Aromamasáž je ideálním prostředkem pro Vaši relaxaci a celkové uvolnění.

Účinky:

 • snížení svalové únavy a napětí
 • celkové uvolnění a posílení psychiky
 • relaxace
 • podporuje krevní a lymfatický oběh

Čokoládový zábal

Relaxačně-zpevňující čokoládová linie je luxusní procedura určená k vyhlazení a zkrášlení pokožky. Tento čokoládový zábal trvá 60 min. Celá procedura obsahuje čokoládový peeling, opalovací tělovou masku a na závěr opalovací tělové mléko. Tělový čokoládový zábal obsahuje kakaové máslo, bambucké máslo, extrakty z kakaa, echinacei, kofein a mnoho dalších složek a vitamínů.

 

Brusinkový zábal

Obsah brusinek poskytuje pokožce řadu cenných vitamínů, zejména vitamínů C a E, posiluje cévy a chrání kožní buňky před stárnutím. Tato linie je kombinací brusinek s výtažky z alpských rostlin, která jí dává obrovskou moc v boji proti volným radikálům a procesu stárnutí. Tato ojedinělá kůra má antioxidační účinky, působí antibakteriálně a je vhodná především pro letní období. Brusinkový zábal trvá 60 min. Celá procedura obsahuje brusinkový peeling, projasňující masku a na závěr brusinkové tělové mléko. Tělový brusinkový zábal obsahuje brusinky, vitamín C, bambucké máslo a mnoho dalších složek a vitamínů.

 

Regenerační masáž

Vychází z tradičních principů tradiční švédské metodiky. Zlepšuje prokrvení masírované oblasti, výživu tkání a zmírňuje bolest. Velmi významné je ošetření, které podle zaměření hmatů může být relaxační nebo naopak tonizující. Masáž ovlivňuje i další vzdálené orgány a celkově má na organismus relaxační a regenerační účinky.

 • částečná masáž / záda + šíje nebo dolní končetiny
 • celková masáž / záda + šíje + dolní končetiny

 

Masáž lávovými kameny Masáž lávovými kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. K masáži se využívají opracované lávové kameny, které výborně akumulují teplo a zároveň se díky tomu uvolňují anionty kovů, přispívající k urychlení regenerace tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstranění blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v celém těle.

 • částečná / záda + šíje
 • celková masáž / záda + šíje + dolní končetiny

 

Lymfatické masáže

Lymfatické masáže odstraňují z těla škodliviny - toxické látky z mízních uzlin, čímž je posilována i imunita organismu. Pomáhá odstraňovat otoky nohou, působí proti únavě a častému onemocnění. Jsou vhodným doplňkem k proticelulitidové masáži.

 

Tradiční thajská masáž nohou

Hluboce relaxační a energeticko-harmonizační masáž chodidel a nohou. Kombinuje uvolňující hmaty, akupresuru, uvolňování kloubů, prstů a kotníků, protahování a uvolňování ztuhlého svalstva lýtek. Příznivě podporuje duševní i tělesné zdraví, harmonizuje tok energie v těle, stimuluje vnitřní orgány, zlepšuje krevní a lymfatický oběh, revitalizuje a občerstvuje. Má význam jako masáž celého těla.

 

Baňková terapie

Léčení baňkami je stará metoda známá již ve středověku, používaná k potlačení akutní bolesti pohybového aparátu. Baňky, v nichž se vytvoří podtlak, se přikládají na pokožku. Baňky uvolňují svalstvo, gelozy do hloubky, zrychlují krevní a lymfatický oběh, čímž zároveň detoxikují a pročišťují tělo. Může se použít i jako součást celkové regenerační masáže.

 

Indická masáž hlavy

Jde o masáž hlavy, při které se používají techniky na principu cirkulace energie po meridiánech. Dochází k relaxaci, duševní rovnováze, uvolnění čchi energie v orgánech. Uvolňuje oblast šíje, ramen a hlavy a navozuje pocit klidu a psychické pohody. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Je vhodný pro děti, dospělé i seniory.

 

Reflexní terapie plosky nohy

Reflexní terapie využívá tlak a masáž reflexních zón a ploch převážně na chodidlech nohou, kde je zobrazena přesná mapa celého našeho těla, které je možno použít k uvolnění a harmonizaci našeho organismu.

 

Thajská olejová celotělová masáž

Tradiční thajská olejová masáž je vhodná pro lidi, kteří jsou citliví na bolest. Je to lehká dotyková masáž. Je zaměřena na odstranění bloků v meridiánech a na drahách, což znamená, že cílem masáže je znovu rozproudit energii v organismu. Má úžasné relaxační účinky, za použití horkých bylinných olejů navazuje stav duševní rovnováhy.

 

Speciální relaxační masáž

Rituál 5 elementů

Je to nádherná rituální masáž, která postupně využívá techniky blízké elementům dle indické filozofie – země, voda, vzduch, oheň a akáša. Silný účinek tohoto rituálu se projeví v pozitivním naladění psychiky a přetrvávajícím pocitům lehkosti. Masíruje se celé tělo, záda, šíje, nohy, ruce a hlava.

 • Element země symbolizuje silná, přesto příjemně tonizující tlaková masáž přes pokrývku těla.
 • Element vody symbolizuje masáž s použitím kokosového oleje.
 • Tahy jsou podobné vlnám na moři. Element vzduchu symbolizuje jemná masáž vlasové části hlavy.
 • Element ohně symbolizuje masáž horkými lávovými kameny.
 • Energie akáša symbolizuje klidová závěrečná fáze s působením energie prámy.